YOLSUZLUK DOSYASI : 17/25 Aralık sürecinde derin odakların kulağına takılmış YOLSUZLUK MUHABBETL ERİ

Değerli Üyelerimiz,

Bugüne kadar sizlerle onlarca YOLSUZLUK ve USÜLSÜZLÜK dosyası paylaştık. Allah izin verirse bundan sonra da paylaşacağız. Ancak bu noktada bir hususu önemle arz etmek isteriz. Lütfen bu sözlerimizi bir yere not edin. Çünkü ileride paylaşacağımız dosyalardan dolayı kamuoyonu oluşturan bazı derin odaklar bizi ŞUCU yada BUCU ilan edeceklerdir. Hakkımızda ipe sapa gelmez iddialar ortaya atacaklardır. Bu doğal bir süreç. Kavgada yumruk sayılmaz.

Biz ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU olarak her zaman ve daima devletin menfaatini gözetiriz. İktidar kim olıursa olsun farketmez. Bizim için sadece Devlet vardır. Bugün iktidarda olan A partisi yarın muhalefette, muhalefetteki B partisi iktidarda olabilir. Devlet ebedi, partiler geçicidir.

Biz hiçbir partiye düşman değiliz. Hiçbir partiye üye değiliz. Eleştiri yaparken tek kriterimiz kanun ve nizamlardır. Hangi parti yanlış yapmışsa veya yolsuzluk-usülsüzlük batağına saplanmışsa hesabını sorarız. Takdir edersiniz ki biz de bu ülkenin vatandaşıyız. Vergi veriyoruz. Verdiğimiz vergilerin hesabını sormakta en doğal hakkımız.

Bu nedenle AK PARTİ yolsuzluk yaptı dediğimizde lütfen hiç kimse bizi AK PARTİ DÜŞMANI olarak görmesin, bizi eleştirmesin. Doğru olan cesur bir şekilde yargı önüne çıkıp aklanmaktır, kaçmak değil.

Hiçbir grup moderatörü de bize susmamızı söylemesin. Yolsuzluğu, usülsüzlüğü CHP yada MHP’de yapsa aynı dilden konuşurduk. Hiç kimsenin şüphesi olmasın. Hatta hodri meydan ! Varsa elinizde CHP veya MHP’ye ait yolsuzluk dosyaları acilen gönderin, yayınlamayan, üzerine gitmeyen NAMERTTİR.

Biz her zaman doğruya doğru, eğriye eğri dedik. Kim olursa olsun bu ülke için taşın üstüne taş koyanı başımızın tacı yaptık. AK Partiyi eleştirdiğimiz gibi geçmişte doğru yaptıklarını da övdük. Merak eden olursa arşivimizden bakabilir.

Sözün özü şudur.

AK PARTİ 17/25 ARALIK Yolsuzluk skandalından arınmak istiyorsa bağımsız bir YÜCE DİVAN KURULU tarafından soruşturulmalıdır. Bu yapılmadığı müddetçe bu lekeyi daima taşıyacaklar. İstedikleri kadar otoban, baraj, havalimanı yapsınlar. Bu değişmeyecek.

Aşağıda 17/25 Aralık sürecinde derin odakların kulağına takılmış bir takım yolsuzluk muhabbetleri var. Toplam 221 ses kaydı. Dosya hacmi : 2,66 GB

· Not : Bu ses kayıtlarını hiçbir açık kaynaktan bulamazsınız. Bunu da dipnot olarak söyleyelim.

SES KAYITLARINI BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ. DOSYA HACMİ : 2,66 GB.

Reklamlar

Etiketlendi:, , ,

ÖZEL BÜRO ///

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: