KAMPANYA : KARŞIYAKA BELEDİYESİNİN ATA’MIZIN ANNESİ ZÜBEYDE HANIM’IN MEZARININ YANINA TUVALET YAPMASINA SEYRCİ KALAMAYIZ

Değerli Üyelerimiz,

Karşıyaka Belediyesi, Ata’mızın değerli validesi Zübeyde Anne’mizin anıt mezarı yanın tuvalet inşaa ediyor. Bu konuda ULUSALCI GÖNÜLLÜLER (Sayın Zahide Ertaş ve Sayın Lale Gürman hanımefendiler ve daha bir çok duyarlı yurtsever) ve çok sayıda vatandaşımız Karşıyaka Belediyesine fax, mail ve mektup yolu ile şikayetlerini bildirdi ancak belediye yönetimi geri adım atmadı. Bu nedenle biz de bu şikayetimizi daha geniş bir katılımla yapmak için konuyu dikkatinize sunuyoruz.

Bu konuda belediye yönetimini ve yapılmakta olan tuvalet inşaatını devlet yetkililerine şikayet kampanyasına iştirak etmek isterseniz sizler için hazırladığıız aşağıdaki hazır metni yada dilerseniz kendi düşüncelerinizi aşağıda bulunan yetkililere mail mesajı olarak gönderebilirsiniz. Fax cihazı bulunan vatandaşlarımız ise ek’teki hazır fax metninin çıktısını alarak boş yerleri doldurduktan sonra (İsim, soyad, iletişim ve isteğe bağlı adres bilgisi ve tarih) aşağıda bulunan devlete ait fax numaralarına gönderebilirler.

İlgi ve destepğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU

ATA’MIZI VE ZÜBEYDE ANAMIZI ÇOK SEVİYORUZ VE ATA’MIZIN AİLESİNE SAHİP ÇIKMAK BOYNUMUZUN BORCUDUR. BUGÜN BUNA İZİN VERİR VE SEYİRCİ KALIRSAK YARIN TÜM KUTSALLARIMIZ SESSİZLİK İÇİNDE YOK EDİLECEKTİR. UNUTMAYINIZ !!

DEVLET YETKİLİLERİNE GÖNDERİLECEK MAIL MESAJI

Sayın Yetkili,

Karşıyaka Belediyesi tarafından Zübeyde Anamızın Anıt Mezarı yanına yapımına başlanan tuvalet inşaatına yurttaş olarak tepkiliyim. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün "Annem sizin bağrınızda, sizin topraklarınızda yatıyor" diyerek bize emanet ettiği annesinin anıt mezarı yanına yapılmak istenen tuvalet, doğrudan doğruya emanete ihanettir. İhtiyaç olduğu ifade edilen tuvaletin caminin arkasına ya da Çay Bahçesi yanına yapılabilecek iken özellikle anıtın dibine yapılmasında kötü niyet görüyor ve bu yanlış kararın en kısa sürede düzeltilerek yapının yıkılmasını ve kamuoyuna açıklama yapılmasını talep ediyorum.

Saygılarımla,

(Buraya isim, soyad, TC. KİMLİK NO ve Tarih yazarsınız)

E-POSTA GÖNDERİLECEK YETKİLİ E-POSTA ADRESİ
BAŞBAKAN /// AHMET DAVUTOĞLU ahmetdavutoglu@hotmail.com
BAŞBAKAN YARDIMCISI /// BEKİR BOZDAĞ bekirbozdag66@gmail.com
BAŞBAKANLIK bimer@basbakanlik.gov.tr
BAŞBAKANLIK /// İNSAN HAKLARI BAŞKANLIĞI ihb@basbakanlik.gov.tr
BAŞBAKANLIK /// ÖZEL KALEM MÜDÜRLÜĞÜ ozelkalem@basbakanlik.gov.tr
BAŞBAKANLIK İLETİŞİM MERKEZİ /// BİMER bimer.sistem@basbakanlik.gov.tr

Devlet Yetkilileri Fax Numaraları

EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ FAX : 0312-462-4565-66 – İÇ İŞLERİ BAKANLIĞI ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ FAX – 0312-418-1795 – BAŞBAKANLIK ÖZEL KALEM MÜDÜRLÜĞÜ FAX : 0312-422-1899

Reklamlar

Etiketlendi:, , , , , ,

ÖZEL BÜRO ///

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: