HAARP DOSYASI : Chemtrails ve HAARP Nedir ?

mini_geokomplocom_logo

Dünya ve üzerinde yaşayan canlılar tehlike altında!

Atmosfere, hava yolu araçları ile püskürtülen (chemtrails) nano partikül ağır metaller; küresel ısınma adı altında yürütülen fakat küresel ısınmanın tek nedeni olan bu uygulamalar da İklim Manipulasyonu ve yönlendirilmesi gerçekleştiriliyor. Buna müteakiben fizyolojik ve psikolojik dejenarasyona maruz bırakılıyoruz.

Chemtrails atımları canlılar üzerinde biyolojik değişimlere neden olur. Havaya karışan toz halinde ki nano partiküller; solunum yoluyla ciğerlerimize, oradan kana ve organlara taşınır. Bu süreçte sinir sistemi dahil vücudumuz da ki tüm organlar ve hücreler tahrip olur. Sinapslara kadar etkileyen nano parçacıklar, sinir sistemini etkileyerek ataraksiya bir şekilde yaşamamızı sağlar.

Küresel ısınma ve soğuma, doğal olmayan nedenlerin sonuçlarıdır. Nedenleri birçok varyasyona tabii olsa da; gökyüzüne püskürtülen iletken nano partiküller ile atmosferin iletkenliğine zemin oluşturulurak, dev antenlere sahip olan yüksek akımlı alçak frekanslar üreten elektromanyetik cihazlar ile doğal yaşamı dejenerasyona uğratan teknoloji, diğer varyasyonların neden olduğu tahribatlardan daha etkilidir.

Chemtrails atımlarından sonra iletkenliği sağlanan atmosfere alçak frekanslar gönderilerek; yağış kontrolü, (GIE) Güneş Işınlarını Engelleme, sıcak ve soğuk hava dalgalarını oluşturabilme potansiyeli sağlanır. Neden-Sonuç mekanizmasına göre sebep olduğu vasyasyonların birkaçından bahsetmek gerekirse: Bunların neticesinde canlılar da; D vitamini eksikliği, ani psikolojik değişimler, intihar düşünceleri gibi ve daha fazlasına neden olur. Doğa da ise; tarım alanlarının dejenarasyonu, şehir alanlarında ekonomik yıkımlar, ormanlar da tahribat ve yangınlar, hortum ve fırtına gibi felaketlere neden olmaktadır.

Konu tüm insanlığı ilgilendiriyor. Kişinin kanaat getirmesi gereken en önemli mevzu, gözlemlemek ve gerçeğin farkında olmaktır.

Daha fazla bilgi için lütfen web sitemizi ziyaret ediniz : www.geokomplo.com

Reklamlar

Etiketlendi:, ,

ÖZEL BÜRO ///

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: