MK ULTRA PROJESİ : ALMANYA – BERLİN’DE ZİHİN KONTROLÜ (COVERT HARASSMENT) KONFERANSI YAPLIDI /// 1 -2 EKİM 2015

Değerli Üyeler;

ÖZEL BÜRO MK ULTRA & ELEKTRO MANYETİK TACİZ TAKİBİ (ELECTRO MAGNETIC SURVEILLANCE) Grubumuz 2 ay önce hizmetinize sunuldu. Bu grupta MK ULTRA, TELEGRAM, BETATRON gibi adlar alan, kimi kaynaklarda Zihin Kontrolü olarak geçen ve özellikle batılı istihbarat servislerinin hedeflerindeki kişi ve grupları 7/24 izlemek için kullandıkları taciz takibi teknolojisi hakkında paylaşım yapıyoruz.

Tabi ara not olarak şunu da söyleyelim. Burada bahsedilen teknoloji ELEKTRO MANYETİK TAKİP (TACİZ)’dir. Bir çok kaynakta MK ULTRA, TELEGRAM, BETATRON gibi adlar almıştır. Bu teknolojiden bahsedilirken ZİHİN KONTROLÜ olduğu yada yapıldığı iddia ediliyor. Bu doğru bir tanımlama değil. Çünkü her ne kadar istihbarat servisleri günümüzden 20-25 yıl sonraki teknolojileri kullansa da o zamanki teknolojiyle bile farmakoloji desteği olmadan (LSD içerikli kimyasal maddeler)ZİHİN KONTROLÜ YAPILAMAZ. HERHANGİ BİR İNSANI ROBOT GİBİ YÖNLENDİREREK CİNAYET YADA SUİKAST YAPTIRILAMAZ. SUÇ İŞLETİLEMEZ. Bunu da sırası gelmişken paylaşalım.

Bu teknolojiye belki bir mağdur olarak yada teknolojiye merak duyan biri olarak ilgi duyuyor olabilirsiniz. Biz de işte tam bu sebeple hem mağdurlara güncel bilgi vermek ve olası çözüm yolları hakkında danışabilecekleri yolları göstermek hem de merak edenlere teknoloji hakkında ilginç bilgiler vermeye devam ediyoruz.

Sizi de paylaşımlarımızı takip etmeye devam ediyoruz. G-mail adresinizle 2 dakika içinde üye olabilirsiniz.

ÖZEL BÜRO MK ULTRA GRUBU WEB ADRESİ : https://groups.google.com/forum/#!forum/mk-ultra–electro-magnectic-surveillance

Almanya’nın Berlin şehrinde 1-2 Ekim 2015 tarihinde çok ilginç bir konferans düzenlendi. Bu konferansa dünyanın her yerinden MK ULTRA & TELEGRAM TEKNOLOJİSİ mağdurlarıve bu konuda araştırma yapan ilgililer katıldı. Konferans ile videoları aşağıdaki linkten görebilirsiniz. Yalnız videolar şu an için İngilizce. İleride vakit bulursak Türkçe alt yazı ekleyeceğiz. İngilizce bilenler için çok enteresan bir bilgi fırtınası olabilir. Herkesin ŞİZOFREN diye adlandırdığı mağdurlar neler anlatıyor eğer merak ediyorsanız ve yabancı dil sorununuz yoksa mutlaka incelemenizi öneriyoruz.

Saygılarımızla,

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU

VİDEO LİNKLERİ : http://covertharassmentconference.com/summary_more_videos

Reklamlar

Etiketlendi:, , , , ,

ÖZEL BÜRO ///

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: