KOMPLO TEORİLERİ : Paris’teki Terör Olayı Ve Arkasındaki Gerçekler !

Fransa,tarihten beri dünyayı yönlendiren bir güç ve aynı zamanda da kan,ter,gözyaşı akıtarak Doğu’nun ve Güney’in yeraltı ve yerüstü zenginliklerini sömüren büyük bir sömürge devletidir.

Fransa’daki terör saldırısından önce Fransa’nın kanlı tarihine bakmak,şimdikini açıklayacak niteliktedir.

Fransa binlerce değil,yüzbinlerce insanı katletmiş bir devlettir.Cezayir,Sierre Leone,Ruanda,Haiti,Gana,Senegal ve diğerlerinde katlettiği milyonlarca insan vardır.Sadece Cezayir’de 1830-1962 yılları arasında 1.700.000 Müslümanı katleden Fransa,sayısız katliamlarla dolu tarihe sahip bir ülkedir,terörist devlettir.

Zamanın katliam mimarı olan Fransa Devlet Başkanı Mareşal De Gaulle’ye gazeteci sorar:’’Bir milyon kişiyi katlettiniz.’’diye.De Gaulle der ki;’’Biz Cezayir’de bir milyon kişiyi değil,800.000 kişi öldürdük.Bu Fransa’nın çıkarları için gerekliydi.’’ der.

Şimdiki Fransa’nın terörist saldırısına,13 Kasım travmasına gelirsek;

Bu Fransa’nın iki yüzlülüğünden başka bir şey değildir.

Amaçları;

.Ortadoğu’da yeni oluşacak güçler dengesinde söz sahibi olabilmek.Para ve gücü kaybetmemek.

.Sömürge kıtası Afrika’da sömürge nüfuzuna en çok sahip olan Fransa’nın,bu pazarı kaybetmemesi ve ülkesine yoğun bir şekilde başlatılan Afrikalı göçleri durdurma.

.Sömürge payı bulunan Ortadoğu’da pazarlarını kaptırmamak ve mülteci sorununa çözüm bulmak.

.Ve Pegida hareketleriyle desteklenmiş İslamofobi oyununu hızlandırarak Büyük Ortadoğu Projesi(BOP)’ne,İslam coğrafyasına yeni bir saldırı mazereti ortaya çıkarmaktır.

Fransa bu projesinde yalnız değildir.Başta Amerikalı olmak üzere İngiltere,Fransa(kendisi),Almanya,Rusya,İsrail ve diğer sömürgeci ülkelerle birlikte,figüran olarak öfkeli Müslüman gençleri kullandıkları yapı olan IŞİD,bu emperyalist devletlerin amacına hizmet etmektedir.

Bu Paris’in 13 Kasım saldırısının gerçek ayrıntılarına bakarsak;

.Avrupa’ya dört milyon mülteci almaktansa,içindekilere bakmaktansa iki yüz kişi öldürüp ‘’İşte Müslümanlar!’’ mesajı verdi.

.Avrupa’nın yükünü çeken Almanya ve Fransa’nın maç yaptığı güne denk gelmesi,tesadüf değil.Amaç,bu birliğe karşı olay yaratan ve Avrupa’ya terör saldırısı başlatan IŞİD(kendi çıkardıkları yeni kan akıtıcı örgüt)’i,İslam devleti sayarak ‘’13 Kasım’’ diye bir tarihsel dönüm başlatılacak İslam coğrafyasına karşı,11 Eylül’ün ılımlı bir hali olarak.

.En önemlisi G20 zirvesine paralel olarak bu terör katliamı gerçekleştirildi.Komplo bir olay gerçekleştirilerek barış çağrıları oldu ve hedefe kendi uydurdukları kan dökücü IŞİD’i koyup,topa tuttular.

Kesin olarak şu belli ki;tarihten günümüze emperyal devlet olan Fransa’nın,mülteci sorununa(Suriye-Afrika),çözüm arayışına bir kılıf olan projedir.Değersiz makalemle size yardımcı olduysam ne mutlu bana!İyi okumalar sevgili insanlar!

Sevgilerimle ;

Batuhan Oğuz Attila

Kağan

Reklamlar

Etiketlendi:, ,

ÖZEL BÜRO ///

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: