RUSYA DOSYASI /// Nuriyeva : Putin, Gülen İçin CIA Ajanı olduğunu Söylüyordu Şimdi İse…

A Haber’de yayınlanan Kadraj programına katılan Star Gazetesi yazarı Sevil Nuriyeva, Rusya’nın Paralel Yapı ile ilişkisi hakkında mühim açıklamalar yaptı.

A Haber’de yayınlanan Kadraj programına katılan Star Gazetesi yazarı Sevil Nuriyeva, Rusya‘nın Paralel Yapı ile ilişkisi hakkında mühim açıklamalar yaptı.

Nuriyeva; "Putin, Paralel Yapı ve okulları için ABD Merkezi İstihbarat Teşkilatı CIA ajanı olduğunu söylüyordu. Şimdi ne oldu da bu kadar ajan olarak gördüğü ekibe nazar açısı değişti?" dedi.

Nuriyeva şöyle konuştu:

"PUTİN, GÜLEN İÇİN ABD Merkezi İstihbarat Teşkilatı CIA AJANI DİYORDU"

"Esasında çok şey değişti. Ben hatırlıyorum Putin, o okullar ve o grup için ABD Merkezi İstihbarat Teşkilatı CIA ajanları olarak düşünce beyan etmişti, bununla ilgili röportajlar vermişti. Hatta bazı aldığım kulis bilgilerine göre Türkiye ile resmi heyetle görüşme zamanında da Türkiye’den, devlet büyüklerimizden bu okullarla ilgili tolerans beklerken karşılığında sizin hatırınız için yaparız fakat bir gün sizin de başınız yakılacak diye Rus tarafından hep böyle uyarıların olduğunu da Rusya’dan aldığım kulislerden edindiğim netice bu. Şimdi ne oldu da bu kadar Amerikancı baktığı, ajan olarak gördüğü ekibe nazar açısı değişti? Çok net gözüküyor, tayyare krizinden sonra Putin ısrarla Türkiye’yi ufak düşürme, Türkiye’nin Cumhurbaşkanı’nı kendi toplumunda da biliyorsunuz Rusya’da 20 milyon Müslüman nüfus vardır ve herkes de Putin gibi düşünmüyor."

Reklamlar

Etiketlendi:, , , , ,

ÖZEL BÜRO ///

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: