CIA DOSYASI : Abd Merkezi İstihbarat Teşkilatı CIA Ajanından Bomba Rusya Uyarısı

ABD Merkezi İstihbarat Teşkilatı CIA ajanı Mike Stillt, "Rusya Terör Örgütü PKK’lıları eğitiyor, silah, nakit ve bomba veriyor. Yakında Türkiye’de çok sayıda bomba patlayacak" dedi.

Ukrayna’da halkı silahlandırıp ayaklandırarak Rusya karşıtı gösterileri başlatan ABD Merkezi İstihbarat Teşkilatı CIA ajanı Stiltt Takvim’den Mevlüt Yüksel’e çarpıcı açıklamalarda bulundu. Stillt, yakın zamanda Rusya’nın terör örgütü Terör Örgütü PKK ile ortaklaşa Türkiye‘de terör saldırısı yapacağını ileri sürdü.

İşte ABD Merkezi İstihbarat Teşkilatı CIA ajanının çarpıcı açıklamaları:

Putin’in Terör Örgütü PKK ve PYD’yi destekleme sebebi, Türkiye’nin kendi hava sahasını ihlal eden Rus uçağını düşürmesi oldu. Rusya, ayrılıkçı gruplara silah desteği sağlayarak aynı şeyi Ukrayna’da da yaptı. Kürtler için de aynı vaziyet geçerli.

PYD ve Terör Örgütü PKK’ya silah, bağlantı, nakit ve eğitim vererek Türkiye’ye karşı, içinde bulunmadıkları bir harp açabiliyorlar. Rusya’nın bugünkü askeri doktrini bu. İç karışıklıkları destekleyerek düşmanını güç duruma sokmak.

Şu anda elimdeki Türkiye ile ilgili bilgilere göre önümüzdeki süreçte çok fazla sayıda terör saldırısına uğrayacaksınız. Kaynaklarım, patlayıcı madde sevkiyatları gözlemlemekte. Bunun nerede kullanılacağını bilmiyoruz doğal ki fakat hedef Türkiye olacaktır.

Ufak bombalardan bahsediyoruz. Onlara EID deniyor. Profesyonel bombalar değil. 2 ila 10 kilogram arasında, ellerine ne geçiyorsa bunlarla doldurdukları bombalar. İstihbarat raporlarına da bakılırsa bu saldırılar Rusya tarafından besleniyor.

Eminim ki yakın gelecekte çok fazla Rus danışmanın Terör Örgütü PKK kamplarında ve karargahlarında resimlerini göreceksiniz. Bu gerçekten hiç de şaşırtıcı olmaz çünkü onların taktiği bu şekilde. Bu taktiğin aynısını Gürcistan’da gördük, Ukrayna’da gördük… Genel olarak bu danışmanlar FSB ya da SBR ajanları oluyor. Yakın zamanda onları görmeye başlarsınız.

Terör örgütü Terör Örgütü PKK ve PYD, Türkiye’ye topyekün harp duyuru etmek için lüzumlu pratik, teorik ve teknik bilgiden ve lüzumlu adam gücünden yoksun. Böyle bir hareket onların sonu olur. Ancak yapabilecekleri şey terör taktiklerine devam etmek olabilir.

Sivil itaatsizlik sağlamak için ellerinden gelen her türlü saldırıyı yapacaklardır. Bizim Ukrayna’da yaşadığımıza benzer bir protestoyu ne vakit yaşarsanız, Rus danışmanlar ortaya çıkacak. Propaganda, sivilleri kandırmak ve teröristler yetiştirmek onların uzmanlık alanı.

Ukrayna’nın Rusya’ya katılmasını önlemek için bölgede Ukraynalı sivilleri eğiten ve silahlandıran Mike Stillt, Rusya’ya karşı ajanlık yapıyor.

Sürekli bölgede bilgi topladığını söyleyen ABD Merkezi İstihbarat Teşkilatı CIA ajanı Stillt, "Ruslar’ı dinleyen her kimse, bu bilgileri bana satabilir. İyi ödeme yaparım" dedi.

Ajan Mike Stillt, "Terör Örgütü PKK’lıların Rusya’yla ne kadar yakın olduklarını ilk gördüğümde çok şaşırmıştım. Bir süre sonra onların ‘Türkiye saldırırsa Rusya bunun öcünü alır’ demeye başladığını duyacağız. O vakit her şey açığa kavuşacak" dedi.

Reklamlar

Etiketlendi:, , , , , ,

ÖZEL BÜRO ///

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: