KOMPLO TEORİLERİ : Yeni Silah Zika Virüsü mü ??

virüs

Son günlerde özellikle Güney Amerika’yı oldukça büyük şekilde tehdit eden yeni bir virüs Zika virüsü dünya gündemine girdi. Zika virüsü sivrisineklerden insanlara bulaştığı tespit edilmiş olup, hamile kadınları etkileyerek Çocuklarım engelli doğmasına ve bebeklerin kısa bir hayat sürmesine neden olmaktadır.

Bu yeni virüs türü ile ilgili oldukça büyük çalışmalar yapılmakta ve şu an önlenememektedir. İlacı ve aşısını geliştirmek için çalışmalar yapılmakta, önlem olarak sivrisinekler öldürülmeye çalışılmaktadır.

Komplo teorisyenlerinin yeni ortaya attığı iddiaya göre bu virüs yeni bir biyolojik silah.

Nedeni ise ebola, AIDS, kırım kongo gibi virüslerin geçmişe dönük araştırmaları bu verileri desteklemektedir. Bilindiği üzere iki sene önce kadar ebola, Afrika kıtasının kırıp geçirmekteydi. Eski ebola virüsünün aksine on kat daha öldürücü olan bu

yeni tür ebola, şimdi önlenmiş durumda. Nasıl birden ortaya çıktığı ve nasıl birden gittiği akıllara biyolojik silah işaretini getirmektedir.

İddialar, Yeni dünya düzeni ve Nüfus artışı nedeniyle güç odaklarının Dünya nüfusunun dengelemek üzerine bu tür biyolojik silahları ortaya çıkarttığı ve özellikle Yoksul fakir ırksal anlamda düşük gördükleri halkların Yok edilmesini amaçlayan büyük bir silah olarak kullandığı iddia edilmektedir.

Çünkü Avrupa ve dünya şuan hakir gördüğü mülteci krizi ile uğraşmakta. Bu tip ikinci sınıf vatandaş gördükleri halkların nüfusunun dengelenmesi nedeniyle bu tür silahların denendiği iddialar arasındadır. Bunu Dan Brown Cehennem kitabında ipuçlarını verdiğini görmekteyiz.

Zika virüsü özellikle doğum ve hamileliği tehdit etmesi nedeniyle akıllarda soru işareti oluşturmaktadır. Zika nedeniyle özellikle El Salvador’da hükümet tarafından 2 yıl boyunca çocuk doğurulmaması yönünde bir uyarıda bulunuldu. Buda tehdidin ne kadar büyük olduğunu göstermektedir. Ayrıca Brezilya hükümeti Zika virüsü önleme çalışmalarının iki yıl süreceğini söylemektedir. Güney Amerika ülkelerinin nüfusunun düşürülerek yeni dünya düzeninin oluşturmaya çalışması, artan mülteci sorunları ve bu tür biyolojik virüs ve salgınların çoğunlukla Afrika, Güney Amerika gibi ülkelerde ortaya çıkması bu iddiaları güçlendirmektedir.

Reklamlar

Etiketlendi:, ,

ÖZEL BÜRO ///

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: