TEKNİK TAKİP DOSYASI : Fuat Avni ‘Özel istihbarat birimi’ ve Davutoğlu iddiası

Fuat Avni bu akşam da yine gündem yaratacak Twitter mesajları ve iddialar ortaya atmaya devam ediyor. Twitter fenomeni haline gelen ve herkesin yazacağı tweetleri merakla beklediği Fuat Avni, Saray’da kurulacak ‘Özel İstihbarat Birimi’ hakkında bomba iddialar ortaya attı. Yine gündeme bomba gibi düşecek iddialarla sarsıntı yaratan Fuat Avni, Hakan Fidan krizi iddiasını da yineliyor. Yiğit Bulut hakkında ortaya atılan iddialara da yanıt veren Fuat Avni yine çok konuşulacak.

Öne sürdüğü iddialar ile yine gündem yaratacak olan Fuat Avni, Hakan Fidan krizine de değiniyor.

"Faşist İsrafsaray’da kendi özel istihbarat birimini kurdu. Fidan’la çalışıyor ama artık ona da güvenmiyor. Muhaberat teşkilatına benzer bir istihbarat teşkilatı kuruluyor. Böylece dikta rejimini muhafaza edebileceğini düşünüyor. Ajanlık yaptıracağı ekibin listeleri tamamlanmak üzere. Listedekileri yeri ve zamanı geldikçe tek tek açıklayacağım. Faşist, Fidan’a yaptırdığı ne kadar pis iş varsa artık İsrafsaray’daki bu ekibe bizzat talimat vererek yaptıracak. Davutoğlu’nu, bakanları, milletvekillerini, kritik bürokratları ve tüm muhalifleri bu ekibe takip ettirmeyi planlıyor. Bazı kamu görevlileri ve polisleri İsrafsaray’a çağırdı, onayladığı isimler ekibe alındı. Zaafı olanlar tercih ediliyor. Kirli adamlara görev vermek ve gerektiğinde onları elindeki arşivle vurmak Faşist’in en önemli silahı. Bugüne kadar bu yöntemi uyguladı. İstihbarat ekibine casusluk ekipmanlarını almaları konusunda sınırsız yetki verdi. Paralar, örtülü ödenekten. Sahte baz istasyonuyla telefonları dinleyebilecekleri bir cihaz aldılar. ‘IMSI Catcher’ çok pahalı bir alet. Telefon dinlemelerini kolaylaştıran yasayı yeniden çıkartarak dinlemek istedikleri herkesi dinleyecekler. Ayrıca, duvar arkası dinleme cihazı alındı. Gerçek anlamda ‘muhaberat devleti’ kuruluyor. Yüzbinlerce kişiyi dinleyip ses kayıtları üzerinden analiz yapabilecek bilgisayar ve yazılımlar da alındı.

Başkasının özel hayatını izlemekten büyük zevk alan Faşist aradığını buldu. Boş zamanlarında sürekli arşivleri izliyor. Özel hayat meselesi Faşist’in hastalığı. Kim kiminle ne yapmış diye bir dedikodu duyduğunda devlet sırrı gibi kulak kabartıyor. Bakanlara haber gönderip ‘Uygunsuz görüntülerinizi önüme koydular’ diyerek hepsini köleleştirmişti. Bakanlar, milletvekilleri, bürokratlar, Zift Medyası’nın ünlü isimleri, Faşist’in bu kirli arşivinden korkuyor. Zift Medyası’nın yazarının ‘Günah evleriniz, otellerde, yatlarda yediğiniz haltlar biliniyor’ diye yazmasının sebebi bu. Mavi Marmara kaçkını, kirli arşivin İsrafsaray’daki yüksek güvenlikli odalarda tutulduğunu biliyor. Davutoğlu’nun ‘Eşini, işini, evini değiştirenden şüphe ederim’ açıklaması Faşist’in kontrolüne girenler içindi. Davutoğlu, partideki kadrolarla ilgili araştırma sonrası bu açıklamayı yaptı. O çalışmanın bir kopyası da avanelerin elinde. Listede çok kişi var. Bunlara şantaj yaparak Faşist’e alet etmeye kalktıklarında planlarını deşifre edeceğim. Bulut’u onun yanına askerin yerleştirdiği doğru değil. Avanelerinin tüm itirazlarına rağmen bizzat kendi aldı. Zaaflarını biliyor. Faşist, herkesle ilgili kayıtlar alırken, onun şerrinden korkan avaneler de onunla ilgili her adımı kayda alıyor. İsrafsaray’da kurduğu istihbarat ekibinin en önemli görevi Davutoğlu, çevresi ve muhaliflerin takibi. Faşist ‘David’in muhaliflerle ilişkisi ne düzeyde? Nerede buluşup ne konuşuyorlar? Kelime kelime bilmek istiyorum’ dedi. Davutoğlu, baskıyı azaltmak için yurtdışı ve yurtiçi gezilerine gidiyor. Bu, Faşist’in paranoyasını daha da artırıyor.

Faşist, Davutoğlu’nun Suudi Arabistan ve İngiltere ziyaretleri başta olmak üzere her ziyaretini kendi alanına müdahale olarak görüyor. Faşist’in kimsenin bilmesini istemediği en büyük korkusu İsrafsaray’a hapsedilmek. Faşist’in sinirleri alt üst olmuş durumda. Kimse yanına yanaşamıyor. ‘David artık bitti, o koltukta en fazla iki ay daha kalacak’ dedi. Davutoğlu’nun çözüm süreciyle ilgili yeniden çalışmalar başlatma planı Faşist’i kudurtmuştu. Davutoğlu’nun Cerattepe hamlesinin olduğu gün Faşist, saatlerce Davutoğlu’na küfürler savurdu. O gün hiç birimiz odasına giremedik. Olayı duyunca ortalığı ayağa kaldırdı. ‘Bunlara bir kez taviz verdin mi bir daha adım atamazsın’ diye bağırıp durdu. Avaneler ‘Arınç’ı Gezi’de eylemcilere taviz verdiği için çizmişti. David’i de bugün tamamen çizdi’ dediler. Faşist, Zift Medyası’na ‘David’in haberlerini fazla büyütmesinler, Binali’yi her yere çıkartsınlar’ diye talimat gönderdi. Üç gündür öfkesi yatışmayan Faşist tam yatıştı derken, AYM’nin tahliye kararı vermesi İsrafsaray’ı yeniden karıştırdı. Faşist ‘Bu karar Gül, Davutoğlu ve Arınç’ın özel çalışmasıyla alındı, bunlar beni devirmek istiyor’ dedi. Faşist, saltanatının yıkıldığını fark ettikçe daha çok korkuyor, korktukça paranoyak olup herkese saldırıyor. Faşist, parti içindeki muhalifleri, üst aklın adamları olarak ilan etmeye hazırlanıyor. Düne kadar beklettiği planlar devreye sokulacak. İki gündür, Zift Medyası’ndaki adamları harıl harıl çalışıyor. Muhaliflerle ilgili düzmece belge ve dosyalar hazırlanıyor. Ne yaparsan yap, bütün planlarını deşifre edeceğim. Kurtulamayacaksın."

Reklamlar

Etiketlendi:, , , ,

ÖZEL BÜRO ///

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: