KOMPLO TEORİLERİ : Illuminati ve 11 Eylül İkiz Kuleler Saldırıs ı ?

ads%C4%B1z+(3).jpg

Komplo mu? Facia mı?

11 Eylül’ün 5’inci yılında yapılan belgesele göre olaylar göründüğü gibi değil.

11 Eylül saldırılarının ardında ABD yönetimi ve ekonomik güç odaklarının olduğu teorisine dayanıyor.

Dylan Avery, Korey Rowe ve Jason Bermas’ın çektiği ‘Loose Change’ adlı belgesel, 11 Eylül’ün hemen ardından Bush yönetiminin üst düzey isimlerinden gelen çelişkili açıklamalarla başlıyor.

VİDEO LİNK : http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=80_Z19vTXMk

* Condoleezza Rice – Dönemin Milli Güvenlik Danışmanı: "Bu insanların bir uçağı alıp Dünya Ticaret Merkezi’ne çarptıracağını kimse tahmin edemezdi."

* Donald Rumsfeld – Dönemin Savunma Bakanı: "Pek çok uyarı vardı."

* Ari Fleischer – Dönemin Beyaz Saray Sözcüsü: "Hiçbir uyarı yoktu."

İnternet ortamına ilk kez Nisan 2005’te koyulan bir belgesel, 6 bin dolarlık bütçeyle güncelleştirildi. Kullanılan görüntülerin hemen hepsi, haber kanallarında yayınlanan görüntüler. Yapımcılar, belgeseldeki bilgilerin de ABD yönetiminin üst düzey isimlerinin yaptıkları açıklamalardan, bir dönem ‘gizli’ olup da sonradan kamuoyuna açıklanan devlet belgelerinden alındığını belirtiyor.

Belgesel, 11 Eylül’ün arkasında Usame Bin Ladin ve El Kaide’nin değil, saldırıların yarattığı ortamdan fayda sağlayacak ABD yönetiminin ve ekonomik güç odaklarının olduğu mesajını veriyor.

Loose Change, 11 Eylül olaylarını 6 bölümde inceliyor:

1. ZAMANLAMA
CIA, 11 Eylül saldırılarından kısa süre önce 1962 Küba krizi günlerine denk gelen bazı belgeleri basına sızdırdı. Bu belgelerde Küba’nın işgalini meşru kılmak için gerçekleştirilen Northwoods operasyonunun arkasında yatan gerçekler yer alıyordu.

2. PENTAGON
Amerikan Havayolları’na ait Flight 77 uçağının Pentagon’a çarpma olasılığı bulunmuyor. Binadaki hasar, ancak Cruise füzesi veya daha küçük bir askeri uçak tarafından oluşturulmuş olabilir.

3. KULELER ÇÖKERTİLDİ
Kulelerin yıkılma sebebi, uçak çarpması değil. Görgü tanıkları, çarpmadan hemen önce binanın alt katlarında duman ve ışık gibi patlama belirtileri gördü. Çökme sırasında patlamalar gözlenebiliyor

4. FLIGHT 93

Beyaz Saray’a giderken kahraman yolcuların isyan etmesiyle Pensilvanya’da bir araziye düşürüldüğü söylenen uçak, aslında güvenli bir şekilde başka bir yere indirildi ve yolcular sağ salim tahliye edildi. Çünkü uçağın düştüğü söylenen yerde hiçbir enkaz veya ağır hasar bulunmuyor. Ayrıca, kayıtlarda, 11 Eylül tarihinde böyle bir uçuşa rastlanmadı.

5. TUHAFLIKLAR
Kaza esnasında uçaktan yapıldığı iddia edilen telefon görüşmeleri mümkün olamaz. Çünkü, bunu mümkün kılan sistem Amerikan Havayolları uçaklarına 11 Eylül’den çok sonra kuruldu. Ayrıca hükümetin açıkladığı listede bulunan hava korsanlarından bazılarının saldırılardan sonra hayatta oldukları ortaya çıktı.

6. KİMİN İŞİNE GELDİ?
Büyük meblağlardaki sigorta poliçelerinden faydalanabilecek kişiler, kulelerin yıkılacağından önceden haberdardı. 11 Eylül’den önce, milyarlarca dolarlık altın Dünya Ticaret Merkezi’nden çıkarıldı.

Oradaki uçak görüntüleri gerçek.evet,ama şöyle bir durum var.onlar görüntüden ilüzyondan ibaret.yani olayın özü Amerikanın BlueBeam Projesidir.(BLUEBEAM PROJECT hakkında bilgilendirme yapacağım) yani uydular ile istenilen yere istenilen kameralara canlı canlı görüntünün verilebilmesidir.olay sadece görüntüden ibaret..
kulelerin yıkılışı ise ayrı bir soru işareti.böyle devasa bir bina 9 saniyede tuz buz olamaz.bununda açıklaması da var.söyleyeyim! binanın içinde ve altında gizliliği henüz açıklanmayan nükleer bir çalışma(kuleler deney olarak da kullanılmıştır).. bir nevi demiri eriten taşı tozlaştıran bir nükleer BOMBA..Alttaki Linkten Amatör kameraların sözde saldırı çekimlerini izleyebilirsiniz.

VİDEO LİNK : http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=80_Z19vTXMk
VİDEO LİNK : http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=80_Z19vTXMk

KAYNAK : GDO VE BİLİNMEYEN GERÇEKLER SİTESİ

Reklamlar

Etiketlendi:, , , ,

ÖZEL BÜRO ///

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: